Çünkü konu para olamaz.

Genç acemileri basketbol devi ile sözleşme imzalamaya ikna etmek için içki ve eskort kullanarak kadınları küçük düşüren bir sistem. Bir erkeğin partnerine tek gecelik bir ilişkide ödeme yapması ilkesini temsil eden bir sistem, özür dilediği sürece sorun değil.

Gözlerinin beyazını çevreleyen deri, Louisville Cardinals deplasman forması kadar kırmızıydı. Yanlış olduğu için mi yoksa haksızlığa uğradığı için mi, bunun Rick Pitino için kolay bir zaman olmadığı açık.

ESPN’den Jay Bilas’a bir ESPN röportajında, yalan dedektörünün, yardımcı koçlarından birinin, McDonald’s All-American Brian Bowen’ın ailesine Brian’ın taahhüdü karşılığında 100.000 dolar verilmesi için bir düzenlemeye dahil olduğu iddiasıyla ilgili bilgisi olmadığını gösterdiğini söyledi. Louisville Üniversitesi için basketbol oynamak.

DAHA FAZLA: Louisville, oyun başına ödeme skandalının ortasında AD Tom Jurich’i kovdu

Bir şirket olarak adidas ile temasının « çok az,"" Her ne kadar U of L’ye yıllık milyonlar ödeme sözleşmesi, esasen onun maaş bordrosuna dayanıyordu. Aynı şeyi adidas’ın küresel basketbol pazarlamasından sorumlu olan ve Eylül ayı sonlarında suç işlemekle suçlanan 10 kişiden biri olan Jim Gatto için de söyledi.

sonuna doğru ""Spor Merkezi"" Çarşamba günü geç saatlerde yayınlanan röportajda Bilas, Pitino’ya mirasını sordu.

Pitino, « Mirasım gerçekten o kadar önemli değil, çünkü o kadar önemli değilim » dedi.

Pitino’nun o anda bir yalan makinesine bağlı olmaması iyi bir şey.

Mevcut yangından mirasını geri almak için değilse, Pitino’nun orada ulusal televizyonda oturup bariz acısını bizimle paylaşması için başka bir neden yok. Bu, otuz yılı aşkın bir süredir hayatı teşhir edilen, hayatın en büyük başarılarından, en kötü trajedilerinden ve en derin utançlarından bazılarını kamuoyunun gözü önünde yaşayan biri.

DAHA: Louisville’de Rick Pitino için beş potansiyel yedek

İlk NCAA Final Four’una ulaşmadan kısa bir süre önce bir çocuğunu kaybetti. Louisville’deki kolej basketboluna döndükten kısa bir süre sonra, sevgili arkadaşı ve kayınbiraderi Billy Minardi’yi 11 Eylül terör saldırılarında kaybetti. Bütün bunları gördük.

Karen Cunagin Sypher ile yaşadığı evlilik dışı ilişkisinin en sefil ayrıntıları olarak, şantajla suçlanıp daha sonra mahkemeye çıkarıldığında kamuoyuna yansıdığı için aşağılanmasına da tanık olduk.

Mirasını mümkün olduğu kadar kurtarmak, iki NCAA şampiyonluğu ve Naismith Memorial Basketbol Onur Listesi’ne girmeyi içeren bir kariyere parlaklığının bir kısmını geri kazandırmak için değilse, neden tüm bunlardan geçen biri ve şimdi? Kardinaller erkek basketbol takımının baş antrenörü olarak bu hafta kendi kovulması, ayrılmasına yol açan durumda suç ortaklığı eksikliğini kamuoyuna açıklamak zorunda mı kalacak?

Pitino’nun Bowen’ın işe alınması hakkında bildikleri veya bilmedikleri, onun görevden alınması meselesiyle ilgili değil. Herhangi bir girişimde bulunan hiç kimse, sözde cehaletle sonsuza kadar hayatta kalamaz, ama özellikle görevi kötüye kullanmanın sonucu bu kadar derin olduğunda ve söz konusu kişi bu kadar cömertçe tazmin edildiğinde.

Hukuki anlamda önemli olabilir; U of L’ye karşı böyle bir dava açıp açmamak Pitino ve avukatlarına bağlıdır; zaten adidas’a dava açtılar.

ESPN’deki görünüşü, mahkemede sonuçlanabilecek herhangi bir dava için jüri havuzunu tatlandırmakla ilgili olamaz. Çünkü konu para olamaz. Bunun yüzünden bir ton kaybetti, ama şimdiden bundan çok daha fazla tonu var. Bu noktada parayla ilgili olsaydı, bu şimdiye kadarki en tatsız kamuoyu anı olabilirdi.

DAHA: Kuzey Carolina’nın kolay kurtulduğunu düşünüyorsanız, büyük resme bakın

Pitino, kendisi için en önemli olanın oyuncularının ve eski oyuncularının desteği ve Tanrı ile olan barışı olduğunu açıkladı. Oyuncularının zaten ezici bir destek gösterdiklerini, bu yüzden onlara televizyon yoluyla ulaşmaya gerek olmadığını ve Lord’un kolej çemberlerinde neler olup bittiğini bilmek için ESPN’ye gerçekten ihtiyacı olmadığını söyledi.

Birkaç yıl önce U of L basketbol yurdundaki etkinliklerden, egzotik danslar içeren partilerden ve daha fazlasını içeren, programın NCAA denetimli serbestliğine alınmasına ve ilk sezonu kaçırmasına neden olan partilerden habersiz olduğuna uzun zaman önce ifade ettim. yıl içinde zaman. Buna inandım, çünkü başarılarından birinin böyle gülünç bir duruma göz yumması mantıklı değildi ve Billy Minardi’nin adını taşıyan binayı bir skandal alanına dönüştürdü.

Bowen işe alımında neyin sorunlu olabileceğinin farkında olduğuna zaten ikna olmuş çok sayıda insan var ve U of L’ye birkaç kez NCAA cezası verildiğinde bu kadar zeki birinin böyle bir planı kabul edeceğini hayal etmek yine gülünç görünüyor. haftalar önce.

Herhangi birimiz bu durumda Pitino’ya inanmak isteyebiliriz, ancak halkın inşa ettiği kariyere karşı tutumu dışında hiçbiri önemli değil.

Ve bu konuda bile dürüst olamaz.

Rick Pitino, öyle olsun ya da olmasın, çok sempatik bir kurban yapmaz.

2019 Şampiyonlar Klasik açılışı, ülkedeki en iyi dört takımdan ikisi arasındaki bir eşleşmeden çok sezonun ilk maçına benziyordu.

3 No’lu Kansas ve 4 No’lu Duke arasındaki özensiz bir karşılaşmada savunma hakim oldu ve Mavi Şeytanlar 68-66’lık galibiyetin ardından daha fazla oyun yaptı.

DAHA FAZLA: ACC’nin 20 maçlık takviminin riski

Jayhawks ilk yarıdan önce 27 top kaybı ve 18 top kaybı yaşadı. İkinci yarının başında yedi dakikalık bir esnemede topu öksürmeyi bıraktıklarında, 14-0’lık bir seriye gittiler ve bu da onlara 46-37’lik bir üstünlük sağladı.

Ancak Duke – Kansas’ın eşantiyonlarıyla birlikte – geri döndü ve birinci sınıf öğrencisi Cassius Stanley, 49-48 öne geçmek için arka arkaya yedi sayı attı. Stanley, Blue Devil birinci sınıf öğrencilerinin en iyi başlangıcını yaptı ve sahadan altı atışta 13 sayı ile bitirdi.

Oyun kurucular Tre Jones (Duke) ve Devon Dotson (Kansas) arasındaki uzun süredir beklenen savaş uzun süredir ekranda değildi, ancak her iki yıldızın da anları vardı. Dotson 17 sayıyla maçın en skorer ismi olurken, Jones 15 sayı ve 6 asistle Mavi Şeytanlara liderlik etti.

Duke’un 64-63 önde geçmesiyle, forvet Jack White galibiyeti bir top çalma ile mühürledi. Jones, farkı artırmak ve oyunu uzaklaştırmak için bir çift serbest atış yaptı, bu da Dotson’ın zile yaptığı 3 sayılık vuruşu anlamsız hale getirdi.

Sporting News, Duke vs. Kansas maçlarından canlı güncellemeleri ve önemli anları takip etti. Aşağıdan takip edin.

DAHA: Klasik Champions’a aşırı tepki vermekten ibretlik hikayeler

Duke vs. Kansas canlı skoru, Champions Classic 2019’dan öne çıkanlar

Final: Duke 68, Kansas 66

21:16: Mavi Şeytanlar bir mola veriyor ve kazanmaya devam etmeli, 67-63 galibiyete 4.2 saniye kala.

21:09: Bir Cassius Stanley ve bir ve bir Jones pull-up’ında Duke üç farkla önde ve Kansas oynamak için 1:33 ile mola alıyor.

9:00 pm: Yaklaşık 3 dakika kala 59’da beraberiz. Heyecan verici bir son olabilir.

8 Yaş Altı: Dük 56, Kansas 52

8:53 pm: Basketbol bunun çoğu için oldukça çirkindi. Duke dört farkla önde.

12 Yaş Altı: Kansas 47, Duke 47

20:39: Kansas, devre arasının ardından ilk yedi dakikayı geri çevirmedi, ancak arka arkaya üç eşantiyon Duke’un skoru 47-47’ye eşitlemesine yardımcı oldu. Bill Self aramaları zaman aşımına uğradı.

20:22: Duke’un savunması dağıldı ve Kansas 11-0’lık bir koşuya çıkarak altı puan yükseldi.

Yarı: Duke 33, Kansas 30

20:04: Yarıda, Tre Jones sıfır asist yaptı ve yayın ötesinden 4 için 0 oldu. Yine de Duke’u sekiz puanla önde götürüyor.

19:57: Kansas’ta 18 top kaybı var. Duke’un sadece üç sayılık önde olması bir mucize.

19:52: Javin DeLaurier ve bir geri çekilme, devre arasına birkaç dakika kala Duke’u 31-26 önde geçti.

19:45: Alex O’Connell için arka arkaya beş sayı Duke’u 25-22 öne geçirdi.

19:44: Bir sürü hediye erken. O kadar puan değil.

8 Yaş Altı: Kansas 22, Duke 18

19:36: Kansas’ın 11 top kaybı var ama şutlarını sayarak 8 Yaş Altı’ya dört sayı önde girdi.

19:30: Başka bir üçlü, Kansas’a üç puanlık bir üstünlük sağlar.

19:26: Duke’ün savunması Jayhawks’a hükmediyordu, ancak 12 yaş altı molasının ardından saha dışına çıkması 3 sayılık bir sayıya yol açar ve skoru 15’e getirir.

19:20: Kansas’ta şimdiden altı top kaybı var, çoğu içeri giriyor.

16 Yaş Altı: Duke 10, Kansas 9

19:15: Jayhawks’ın tüm başlatıcıları gol attı, ancak Hurt’un beş sayısı Duke’a ilk medya molasında 10-9 öne geçti.

19:09: Matthew Hurt, Duke’un maçı 5-5’te bağlaması için arka arkaya beş sayı attı.

19:06: Kansas bahşişi kazanır.

Harry Kane, Şampiyonlar Ligi’nde çıktığı dokuz maçta dokuzuncu golünü atarak Didier Drogba ve Ronaldinho’nun beğenisini kazandı. 

Tottenham forveti Gianluigi Buffon’u yuvarladı ve Salı günü Juventus’a karşı bir kaleye geri çekmek için topu açık bir ağa kaydırdı, Christian Eriksen 72. dakikada geri dönüşü tamamladı ve maçın 2-2 bittiğini gördü. 

Kane’in golü aynı zamanda tek bir Şampiyonlar Ligi kampanyasındaki goller için bir İngiliz rekorunu da egale etti ve onu yedide Steven Gerrard ile aynı seviyeye getirdi. 

Ancak hedef, Spurs yıldızını Şampiyonlar Ligi tarihindeki diğer tüm oyunculardan da ayırdı. 

Senegalli tılsım Sadio Mane, başarılarından ilerleme şanslarından emin. ""zorlu"" Perşembe günü Rusya’da başlayacak olan Dünya Kupası’ndaki grup. 

Teranga Lions, küresel fiesta’da ikinci kez boy gösterecek ve Polonya, Japonya ve Kolombiya’nın da yer aldığı H Grubu’nda oynayacak. 

Bu, Kore/Japonya 2002’deki ilk maçlarını çeyrek finalde bitiren tarafın Dünya Kupası’na dönüşüdür.

« Polonya, Japonya, Kolombiya – bu zor bir grup,"" Mane, The Mirror tarafından bildirildiği gibi söyledi. 

""Ama kendinize inanmalı ve her zaman yaptığınız şeye inanmalısınız.

« İşi hep birlikte yapmaya çalışıyorsunuz ve umarım gruptan kalifiye oluruz.

“Dürüst olmak gerekirse, kişisel olarak ‘baskı’ kelimesini bilmiyorum çünkü işimi her zaman seviyorum.

« Asıl adam her zaman Senegal takımı, bu da bizi gerçekten iyi yapıyor. »

Senegal, Polonya’ya karşı 2018 kampanyasını 19 Haziran’da Moskova’daki Otkritie Arena’da açacak.

Aslanlar daha sonra 24 Haziran’da Yekaterinburg’daki Merkez Stadyum’da Japonya ile karşılaşacak ve dört gün sonra Samara’daki Cosmos Arena’da Kolombiya’ya karşı grup egzersizlerini tamamlayacak.

 

Eski Nijeryalı teknik adam Christian Chukwu, devam eden Dünya Kupası’ndaki ikinci maçında İzlanda’yı yenmek için ‘Süper Kartallar’ saldırısının daha güçlü olması gerektiğini’ belirtti.

Gernot Rohr’un tarafı, açılış maçında Hırvatistan’a 2-0 mağlup olduktan sonra Volgograd Arena’da Heimir Hallgrimsson’un adamlarına karşı kendilerini kurtarmayı umuyor.

Üç kez Afrika şampiyonu olan sporcular, 2002 ve 2010 edisyonlarında dört yılda bir düzenlenen turnuvanın yalnızca ikinci turuna çıkamadı.

Ve Chukwu, Rusya’dan olası bir erken uçuştan nasıl kaçınabileceklerini açıkladı.

İzlanda teknik direktörü Heimir Hallgrimsson, Arjantin’e karşı 1-1 berabere kaldıkları D Grubu’nda bir sonraki aşamaya geçme yarışının ‘bazı marjlara ineceğine’ inanıyor.

İzlanda takımı, Cumartesi günü Spartak Stadyumu’nda iki kez şampiyon olan takımı berabere zorlayarak Dünya Kupası’nda harika bir başlangıç ​​yaptı.

Arjantinlilerden bir puan alan ilk sporcular, Kaliningrad’da alt sıradaki Nijerya’yı 2-0 mağlup eden lider Hırvatistan’ın iki puan gerisinde kaldı.

Taktikçi Cuma günkü Super Eagles ile hesaplaşmayı dört gözle bekliyor, ancak Gernot Rohr’un ilk yenilgilerinden sonra savaşmak için çaresiz kalacak olan adamlarının tehditlerine karşı temkinli.

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, ekibine şunları söyledi: ""kızgın kal"" ince formlarını korumak ve ilk dört bitirmek için itmek.

Cumartesi günü Premier Lig’de West Ham karşısında 4-1’lik bir galibiyet, Klopp’un tarafının tüm yarışmalarda yenilmezlik serisini beş maça çıkardığını gördü.

Takımı üçüncü ve beşinci sıradaki Chelsea’nin dört puan önünde bulunan Klopp, Liverpool’u saldırganlıklarını sürdürmeye çağırdı.

""Şimdi dünyanın geri kalanına kızgın kalmamız gerekiyor. Agresif kalmamız gerekiyor,"" dedi Alman.

Ganalı orta saha oyuncusu Albert Adomah, Aston Villa’nın Brentford’a 2-1 mağlup olduğu karşılaşmada kalçasından sakatlandı ve bu durum onu ​​birkaç hafta sahalardan uzak tutabilir, koç Steve Bruce’a göre.

30 yaşındaki ilk yarıda 17 dakika dayanabildi ve yerini Romaine Sawyers’ın açılış maçını yarım saat farkla iptal eden Josh Onomah aldı.

Brentford, Villa’nın ikinci yarıdaki baskısına yenik düşmesiyle bir kez daha öne geçti.

Lasse Vibe köşe vuruşunda yetersiz bir boşluk yakaladı ve vuruşunu kalecinin ötesine gönderdi.

Alakalı haberler

Mourinho, Amartey’in Manchester United’a karşı kırmızı kartı hak ettiğini söyledi. Howell, bir ‘bar DJ’inin Albert Adomah’ı imzalamasını nasıl sağladığını açıklıyor

Villa bir puan kurtarmak için adamları ileriye itti, ancak Brentford’un savunmasında bir ihlal bulamadılar.

""Zor bir geceydi – gerçekten çok zor. Sadece yeterince yapmadık. Topla ya da topsuz yeterince şey yapmadık,"" Bruce kulübün web sitesine söyledi.

""Kulübümüzde bir beklenti var. Bu yüzden kameralar burada ve belli bir performans seviyesine ulaşmamız gerekiyor.

""[Albert Adomah’ın sakatlığı hakkında] henüz bir zaman çizelgesi yok. Tek bildiğimiz, kalçasına bir darbe aldığı. Ne kadar süreceğinden emin değiliz ama bir süreliğine dışarıda olabilir."" ekledi.

Villa, son beş maçında galibiyet alamadı ve 38 puanla sekizinci sıraya geriledi. Yeni Yıl gününde Bristol City’ye ev sahipliği yapmadan önce hafta sonu Middlesbrough ile oynayacaklar.

bets10 telegram 

Manchester United patronu Jose Mourinho, Cumartesi günü King Power Stadyumu’nda 2-2’lik beraberliklerinde Daniel Amartey’in aldığı kırmızı kartı hak ettiğini söyleyerek Leicester City taraftarlarına sert bir saldırı başlattı.

Ev sahibi taraftarlar, hakem John Moss’u bu karardan dolayı yuhalayarak ve Leicester’ın konukları 2-1 geriden bir penaltıyı « reddeterek » suçladı.

Harry Maguire, geç bir ekolayzerin ardından sonunda Foxes için bir puan kaptı.

Leicester Mercury’nin aktardığına göre Mourinho, « [Hakem] Moss’un çok iyi bir performans sergilediğini biliyorum » dedi. 

BAYERN, GORETZKA İÇİN BARCA’YI YENECEK

Getty Resimleri https://images.daznservices.com/di/library/GOAL/b5/4e/leon-goretzka-schalke-1718_1bto79nfj0oa115utaj3zv4rrs.jpg?t=-1328981401&w=500&kalite=80

Marca’ya göre Barcelona, ​​Schalke vaadi Leon Goretzka’nın peşinde Bayern Münih’e kaybetmeye hazırlanıyor.

Schalke yıldızı Max Meyer ile birlikte orta saha oyuncusu, makine dairesinin uzun vadeli yenilenmesinin bir parçası olarak Camp Nou ile bağlantılıydı. 

Arsenal ve Liverpool’un da sözleşmesi bu sezonun sonunda biten Goretzka ile ilgilendikleri bildiriliyor. 

Ancak gazete, gencin Bundesliga’yı geçerek Allianz Arena’ya geçmeyi kabul ettiğini ve Blaugrana’nın umutlarını boşa çıkardığını garanti ediyor.

BAYERN KLOPP TEKLİFİNDE BAŞARISIZ OLACAK

Getty Resimleri https://images.daznservices.com/di/library/GOAL/dd/24/jurgen-klopp-liverpool_1qf3coi3e89m41u9s5j0ryhoyo.jpg?t=1403829767&w=500&kalite=80

Daily Star’a göre Bayern Münih, Jurgen Klopp’u yaz aylarında yeni menajeri olarak alma şanslarının neredeyse ölü olduğuna inanıyor.

Bundesliga devleri, sezonun başlarında görevden alınan Carlo Ancelotti’nin yerine kalıcı bir yedek arıyor ve Liverpool’un şu anki teknik direktörünü atama konusunda istekliydi.